Kadry i płace

Kadry i płace

W ramach naszej kompleksowej obsługi księgowej rozliczamy także kadry i płace, dzięki czemu nasi Klienci nie muszą się martwić o dokumentację związaną z zatrudnianiem pracowników. Prowadzenie kadr i płac przez naszą kancelarię daje Państwu pewność, że wszelka księgowość dotycząca zatrudnionego zespołu jest w dobrych rękach.

Na życzenie naszych Klientów świadczymy także outsourcing kadr i płac, który jest idealnym rozwiązaniem dla tych z Państwa, którzy potrzebują mniejszego zakresu pomocy. Usługowe prowadzenie kadr i płac na zasadzie outsourcingu pozwala naszym Klientom zweryfikować lub zoptymalizować dotychczasowe procesy związane z księgowością pracowników, co może być doskonałym przygotowaniem firmy na wizytę kontroli skarbowej.

kadry i płace warszawa

Kadry i płace – co trzeba wiedzieć?

Kadry i płace w przedsiębiorstwie to dział odpowiadający za dokumentację związaną z zatrudnieniem pracowników. Prowadzenie kadr i płac jest obowiązkiem każdego przedsiębiorcy, wymaga jednak obszernej wiedzy, określonych umiejętności oraz dużych nakładów czasu.

Usługowe prowadzenie kadr i płac dla różnych branż świadczymy w Kancelarii Mochnacz od wielu lat, a nasza wykwalifikowana kadra jest zawsze na bieżąco z najnowszymi przepisami, dzięki czemu nasi Klienci mają pewność, że ich firma działa zgodnie z prawem.

Obsługa kadr i płac – zakres usług

Prowadząc kadry i płace, zapewniamy Państwa firmie kompleksową obsługę:

  • prowadzimy ewidencję pracowników
  • przygotowujemy umowy o pracę oraz inne dokumenty związane z zatrudnieniem
  • sporządzamy listy płac i deklaracji ZUS
  • rozliczamy kadry i płace przed Urzędem Skarbowym
  • prowadzimy outsourcing kadr i płac

Outsourcing kadr i płac – kto na tym skorzysta?

Wychodząc naprzeciw różnorodnym potrzebom naszych Klientów, poszerzyliśmy nasze usługi o outsourcing kadr i płac. Jest to rozwiązanie, które cieszy się coraz większą popularnością wśród firm. Pozwala na prowadzenie kadr i płac w wygodny dla Klienta sposób.

Rozliczając kadry i płace na zasadzie outsourcingu zapewniamy naszym Klientom oszczędność czasu i kosztów związanych z zatrudnieniem wewnętrznego specjalisty.

Skontaktuj się z nami, jeśli zależy Ci, żeby Twoje kadry i płace były prowadzone przez najlepszych ekspertów w dziedzinie podatków!

Opinie klientów

Pełne zaufanie

Zaufane firmy

Zaufali nam

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do zadawania pytań poprzez
formularz kontaktowy