Doradztwo podatkowe i prawne

Doradztwo podatkowe i prawne

Doradztwo podatkowe i prawne jest usługą mającą na celu pomóc zarówno firmom jak i osobom fizycznym w kwestiach związanych z podatkami. Doradcy posiadający wiedzę i doświadczenie z zakresu prawa podatkowego i ogólnego dbają o to, aby wszystkie działania odbywały się zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Jeśli poszukujesz firmy, która specjalizuje się w doradztwie prawnym i podatkowym to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – nasza kancelaria nawiązała współpracę z firmą LTCA, której owocem jest wprowadzenie nowych usług z tego zakresu.

LTCA działa na rynku jako doradca podatkowy i prawny, świadcząc dla Klientów, wysokiej jakości usługi doradcze. Wszystkich z Państwa, którzy są zainteresowani usługą doradztwa podatkowego, prosimy o bezpośredni kontakt z naszym biurem, gdyż jako Partner dysponujemy preferencyjnymi warunkami współpracy.

Doradztwo podatkowe — zakres usług

We współpracy z Kancelarią LTCA oferujemy najlepsze rozwiązania dotyczące optymalizacji podatkowej dla firm i klientów prywatnych. W Kancelarii Mochnacz cenimy sobie profesjonalne podejście do klienta, a specjaliści z LTCA świadczą wysokiej jakości usługi:

  • bieżącego i stałego wsparcia w rozwiązywaniu problemów podatkowych,
  • porad w trybie hotline (telefonicznie, mailowo lub za pomocą wideokonferencji),
  • sporządzania informacji i opinii podatkowych,
  • wniosków o interpretację prawa podatkowego,
  • analizy umów i innych dokumentów pod kątem podatkowym.

Kancelaria LTCA – profesjonalne doradztwo podatkowe

Bazując na wieloletnim doświadczeniu, Kancelaria LTCA świadczy szeroki zakres usług doradczych w obszarze podatkowym ale też i prawnym. Kancelaria LTCA jest otwarta na współpracę z polskimi i zagranicznymi spółkami, grupami kapitałowymi czy też podmiotami notowanymi na Giełdzie Papierów Wartościowych i NewConnect.

Kancelaria LTCA to prawdziwi fachowcy w kwestii doradztwa podatkowego. W skład zespołu wchodzą: doradcy podatkowi, adwokaci i radcowie prawni. Swoją pracę opierają na doświadczeniu zdobytym w wielu firmach z sektora prywatnego i publicznego, co przekłada się na skuteczne rozwiązania potrzeb klientów.

Korzyści ze współpracy

Dzięki naszej kooperacji z Kancelarią LTCA firma może Ci zaproponować mnóstwo benefitów takich jak:

  • Preferencyjne warunki współpracy – zarówno cennik jak i oferta są tworzone na podstawie indywidualnych potrzeb klientów.
  • Redukcja ryzyka podatkowego – doradcy podatkowi pomagają zminimalizować ryzyko związane z błędami, które wynikają z nieznajomości prawa.
  • Optymalizacja podatkowa – przy współpracy z Kancelarią LTCA doradcy dokładają starań, aby zmaksymalizować korzyści podatkowe każdego klienta.
  • Dostęp do aktualnej wiedzy prawnej – doradcy podatkowi świadczą usługi na podstawie zdobytych doświadczeń i bieżącej wiedzy prawnej.

Doradztwo podatkowe i prawne w Kancelarii Mochnacz

Zapraszamy do naszej kancelarii na warszawskim Mokotowie, a także do kontaktu telefonicznego i mailowego z naszymi specjalistami. Nasza kadra z chęcią odpowie na wszystkie Twoje pytania i pomoże Ci w wyborze najlepszego dla Ciebie rozwiązania!

Opinie klientów

Pełne zaufanie

Zaufane firmy

Zaufali nam

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do zadawania pytań poprzez
formularz kontaktowy